Διεύθυνση Πολεοδομίας – Διορθωτική Πράξη Περιοχής Αβέρωφ Λαρίσης

0
236

Το Τμήμα Πολεοδομικού σχεδιασμού του Δήμου Λαρισαίων, καλεί τους ιδιοκτήτες των οικοπέδων τα οποία βρίσκονται στην περιοχή Αβέρωφ, στα οποία υπάρχουν αλλαγές στο ιδιοκτησιακό καθεστώς (π.χ. μεταβιβάσεις, αποδ. Κληρονομιάς), να ενημερώσουν την Υπηρεσία μας μέχρι και την 13/10/17, προκειμένου να συνταχθεί διορθωτική πράξη εφαρμογής.

Η ενημέρωση και επικαιροποίηση του σημερινού ιδιοκτησιακού καθεστώτος είναι απαραίτητη προκειμένου να αποφευχθούν περαιτέρω προβλήματα.

Η ανακοίνωση αφορά στις πιο κάτω ιδιοκτησίες :

Ο.Τ. Γ2479 (τελικό οικόπεδο 04)

– Ευθυμίου-Καρλάφτη Αποστολία

Αλκιβιάδου 11-Καρδίτσα

Ο.Τ. Γ2479 (τελικό οικόπεδο 06)

– Ευθυμίου Απόστολος του Αθανάσιου

Κρανιά Καρδίτσας

– Ευθυμίου-Κυριτσοπούλου Ελένη

Κρανιά Καρδίτσας

Ο.Τ. Γ2170 (τελικό 05)

-Αρζουμανίδης Κων/νος του Παύλου

Σερίφου 37-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2170 (τελικό 04)

-Ευσταθίου-Φιλιπποπούλου Παναγιώτα

Πόντου 29-Ελληνικό Αττικής

Ο.Τ.Γ2185 (τελικό οικόπεδο 01) και Ο.Τ. Γ2159 (τελικό οικόπεδο 01)

-Γιαννίκης Δημήτριος του Σωτήριου

FABERGUT 77-90547 STEIN

ERLANGEN ΓΕΡΜΑΝΙΑ

-Γιαννίκης Ευάγγελος του Σωτήριου

FABERGUT 77-90547 STEIN

ERLANGEN ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Ο.Τ. Γ2163 (τελικό οικόπεδο 01)

– Δούραλης Κων/νος

Αρώνη 25-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2163 (τελικό οικόπεδο 07)

-Λόκα Γεωργία του Καλογιάννη

Γαλήνης 6-Λάρισα

-Λόκα Μαρία του Καλογιάννη

Διογένους 13-Λάρισα

Ο.Τ.Γ2242 (τελικό οικόπεδο 01)

– Ντάλλας Σωτήριος του Ευάγγελου

Νατσούλη 5- Λάρισα

Ο.Τ.Γ2277

(τελικό οικόπεδο 01)

-Μπρισίμη Ελευθερία

Σιώκου 8-10, Αθήνα

-Μπρισίμη-Τριανταφύλλου Χριστίνα

Ξάνθου 4-6, Περισσός, Ν.Ιωνία Αττικής

(τελικό οικόπεδο 02)

-Στατήρης Ηλίας του Κων/νου

Σκοτούσα Φαρσάλων

(τελικό οικόπεδο 05)

-Βιλανάκη Χριστίνα του Κων/νου

Τέρμα Στατιστικής Λάρισα

Ο.Τ. Γ2319 (τελικό οικόπεδο 06)

-Καθάριος Βασίλειος του Γεώργιο

Περαιβού 7-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2374 (τελικό οικόπεδο 06)

–Κίτσος Στυλιανός

Πολυδώρου 8-Λάρισα

-Βενέτη-Κίτσου Τατιάνα

Πολυδώρου 8-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2346 (τελικό οικόπεδο 06)

-Χατζής Χρήστος

Λαυρίου 21-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2350(τελικό οικόπεδο 02)

– Αναστασόπουλος Απόστολος

Ιτέα Καρδίτσας

– Λύτρα-Αναστασοπούλου Ευσταθία

Ιτέα Καρδίτσας

Ο.Τ.Γ2352 (τελικό οικόπεδο 02)

– Τζάνα-Κούμπου Βασιλική

Αρχιμήδους 54-Λάρισα

– Κούμπος Νικόλαος

Αρχιμήδους 54-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2371 (τελικό οικόπεδο 09)

– Ηλιάδης Ιωάννης του Χρήστου

Μ.Αλεξάνδρου 6-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2389 (τελικό οικόπεδο 01)

-Τσουρή Όλγα του Δημήτριου

Ιουστινιανού 4-Λάρισα

-Τσουρή Ελισάβετ του Δημήτριου

Ιουστινιανού 4-Λάρισα

Ο.Τ.Γ2439

(τελικό οικόπεδο 02)

-Δούρος Κων/νος του Αθανάσιου

Μ.Κοιδάκη 18-Κατερίνη

(τελικό οικόπεδο 03)

-Δούρου Χάιδω του Αθανάσιου

Ζαΐμη 39-Ρίο Πατρών

(τελικό οικόπεδο 04)

-Τυρογιάννης Αργύριος του Θωμά

Βελησσαρίου 37-Λάρισα

-Τυρογιάννης Νικόλαος του Θωμά

Βελησσαρίου 37-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2374 (τελικό οικόπεδο 06)

–Κίτσος Στυλιανός

Πολυδώρου 8-Λάρισα

-Βενέτη-Κίτσου Τατιάνα

Πολυδώρου 8-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2319 (τελικό οικόπεδο 01)

-Τότσικα-Μπουσελά Δήμητρα

Ηρ. Πολυτεχνείου 19-Λάρισα

-Μπουσελά-Μακρή Μαρία

Καραθάνου 8-Λάρισα

-Μπουσελά-Τέρπου Αικατερίνη

Καραθάνου 8-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2374 (τελικό οικόπεδο 02)

-Παπακυριάκος Ιωάννης

Ερ. Κατ. Γιάννουλης ΣΤ.5Α

-Μήτσου-Παπακυριάκου Γεωργία

Ερ. Κατ. Γιάννουλης ΣΤ.5Α

Ο.Τ Γ2384 (τελικό οικόπεδο 04Ν)

-Γκουγκουστάμος Κων/νος του Νικόλαου

Αχελινάδα Καλαμπάκας

-Λυκουργιώτου-Γκουγκουστάμου Αικατερίνη

Φιλίππου 12-Σέρρες

Ο.Τ. Γ2457 (τελικό οικόπεδο 02)

-Ψαλτούλης Δημήτριος

Λιδωρικίου 11-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2352 (τελικό οικόπεδο 02)

-Τζάνα-Κούμπου Βασιλική

Αρχιμήδους 54-Λάρισα

-Κούμπος Νικόλαος

Αρχιμήδους 54-Λάρισα

Ο.Τ.Γ2502 (τελικό οικόπεδο 02)

-Αλτάνη-Σπανού Αναστασία

Αγναντερή Λάρισας

-Σπανός Παναγιώτης

Αγναντερή Λάρισας

Ο.Τ. Γ2393 (τελικό οικόπεδο 06) και

Ο.Τ. Γ2404 (τελικό οικόπεδο 02)

-Μόσχου-Γαντζούδη Λεμονιά

Ρίζου 19-Λάρισα

– Γαντζούδης Ιωάννης

Ρίζου 19-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2393 (τελικό οικόπεδο 01)

-Τσαβδάρη Ιωάννα

Τυχερού 11-Λάρισα

-Τσαβδάρη Αναστάσιος

Τυχερού 11-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2395 (τελικό οικόπεδο 01)

-Τσαβδάρης Νικόλαος

Τυχερού 11-Λάρισα

-Τσαβδάρη Αναστάσιος

Τυχερού 11-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2404 (τελικό οικόπεδο 03)

-Κούνη-Παπαγεωργίου Καλλιόπη

Κουκουφλή 4-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2347 (τελικό οικόπεδο 01)

– Παπαδοπούλου-Ιακωβάκη Μαρία

Σπ. Βασιλείου 4-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2347 (τελικό οικόπεδο 03)

– Τσακουρίδη Άννα

Λεμεσσού 26-Λάρισα

-Τσακουρίδης Νικόλαος

Λεμεσσού 26-Λάρισα

με επικαρπία

-Τσακουρίδης Χαράλαμπος

Λεμεσσού 26-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2331 (τελικό οικόπεδο 05)

– Τσακουρίδη Άννα

Λεμεσσού 26-Λάρισα

-Τσακουρίδης Νικόλαος

Λεμεσσού 26-Λάρισα

με επικαρπία

Τσακουρίδης Παναγιώτης

Λεμεσσού 26-Λάρισα

Χαρίτου-Τσακουρίδη Ευαγγελία

Λεμεσσού 26-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2335 (τελικό οικόπεδο 06)

–Σπάρτης Ανάργυρος

Ηφαιστίωνος 12-Λάρισα

-Ματσαγγά-Σπάρτη Σοφία

Ηφαιστίωνος 12-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2336 ((τελικό οικόπεδο 06)

– Καστανάρα Κωνσταντία

1ης Μεραρχίας 14-Λάρισα

-Στεργίου Βάιος

1ης Μεραρχίας 14-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2329 (τελικό οικόπεδο 02)

-Τζιαμάλης Κων/νος

Χαλκιάδες Φαρσάλων

-Αποστολάρα-Τζιαμάλη Ευθυμία

Χαλκιάδες Φαρσάλων

Ο.Τ. Γ2329 (τελικό οικόπεδο 05)

-Χουλιάρας Ελευθέριος

Μύρα Λάρισας

-Χουλιάρας Νικόλαος

Μύρα Λάρισας

Ο.Τ. Γ2330 (τελικό οικόπεδο 01)

-Λιάπης Ευάγγελος

Μύρα Λάρισας

-Σούρλα-Λιάπη Ελένη

Μύρα Λάρισας

Ο.Τ. Γ2348 (τελικό οικόπεδο 03)

– Ζαφείρης Δημήτριος

Στουτγάρδη Γερμανίας

-Ζιώγκου-Ζαφείρη Χρυσή

Στουτγάρδη Γερμανίας

Ο.Τ. Γ2348 (τελικό οικόπεδο 09)

-Καλογεράκης Λάμπρος

Καρπενήσι

Ο.Τ.Γ2349 (τελικό οικόπεδο 03)

-Γκαντίρη-Κατσιούλη Βασιλική

Χαρά Κιλελέρ Λάρισας

-Κατσιούλης Τιμολέων

Χαρά Κιλελέρ Λάρισας

Ο.Τ.Γ2349 (τελικό οικόπεδο 06)

-Χατζηκοκολάκης Γεώργιος

Δημητριάδη 4-Λάρισα

-Παπαγεωργίου-Χατζηκοκολάκη Ελένη

Δημητριάδη 4-Λάρισα

Ο.Τ.Γ 2337 (τελικό οικόπεδο 08),

Ο.Τ. Γ2347 (τελικό οικόπεδο 04),

Ο.Τ. Γ2325 (τελικό οικόπεδο 03)

-Λαζαρίδη Άννα-Αντιγόνη

Λεμεσσού 24-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2324 (τελικό οικόπεδο 02)

-Αδαμούλης Ιωάννης

Παναγούλη 90-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2378 (τελικό οικόπεδο 09)

-Πίκλας Ευάγγελος

Χατζηκωνσταντή 14-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2456 (τελικό οικόπεδο 01)

-Τερζούδης Ιωάννης

Μπότσαρη 11-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2457 (τελικό οικόπεδο 07)

-Φακής Αθανάσιος

Αργυροκάστρου 5-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2457 (τελικό οικόπεδο 01)

-Κελεσίδης Απόστολος

Νάουσας 30-Λάρισα

-Παπανίκου-Κελεσίδη Παρασκευή

Νάουσας 30-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2457 (τελικό οικόπεδο 08)

-Παπαθανασίου Αντώνιος

Ιουστινιανού 53-Λάρισα

-Παπαθανασίου Απόστολος

Ιουστινιανού 53-Λάρισα

Ο.Τ. Γ2457 (τελικό οικόπεδο 09)

-Κοκκινά Δήμητρα

28ης Οκτωβρίου 36-38, Λάρισα

-Κοκκινά Ευγενία

28ης Οκτωβρίου 36-38, Λάρισα

Επικαρπία

Πολυχρονιάδου-Κοκκινά Αρετή

28ης Οκτωβρίου 36-38, Λάρισα

Ο.Τ. Γ2461 (τελικό οικόπεδο 01)

-Σάνδρης Γεώργιος

Τρικούπη 3-5, Αθήνα

-Σάνδρη Αικατερίνη

Τρικούπη 3-5, Αθήνα

Ο ANTIΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ και ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΜΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ