Το ψηφοδέλτιο της ΚΑΡ.ΠΟ.Σ. στην Καρδίτσα

    0
    22
    http://www.restartkarditsa.gr/images/logos-banners/modules/ypopsifios.jpg 
    ΒΑΡΕΛΑΣ
    ΒΑΙΟΣ ΤΟΥ
     ΧΡΗΣΤΟΥ  
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
             ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

    ► ΔΗΜΟΤΙΚΗ
    ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Αβραμοπούλου
    Αγλαία – Ελένη του Παύλου
    Ακριβάκης Ηλίας
    του Ευαγγέλου
    Αλεξίου Φώτιος –
    Ιωάννης του Νικολάου
    Αναγνωστόπουλος
    Λάμπρος του Ελευθερίου
    Αντωνίου Αντώνιος
    του Αθανασίου
    Αντωνόπουλος
    Σεραφείμ του Βασιλείου
    Αρχοντής
    Δημήτριος του Κωνσταντίνου
    Βαρελά
    Σταυρούλα – Βαγγελιώ του Ιωάννη
    Γαγάτσιας
    Ευάγγελος του Δημητρίου
    Γαλανόπουλος
    Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
    Γκαραγκάνης Αναστάσιος
    του Φωτίου
    Γκινής
    Κωνσταντίνος του Αριστείδη
    Ζαχαρή Λουκιανή
    του Θωμά
    Ζιάκα Σταυρούλα
    του Χρυσοστόμου
    Θώδης Αλέξανδρος
    του Χρήστου
    Καμπέρης Νικόλαος
    του Τάσου
    Καραγιάννης
    Βασίλειος του Θωμά
    Καρατζιάς
    Νικόλαος του Ιωάννη
    Κωτούλας Νικόλαος
    του Θωμά
    Λάιου Ευφροσύνη
    του Σπυρίδωνα
    Λάππα Κρυστάλω
    (Κρίστα) του Χρήστου
    Λάππας Σπυρίδων
    του Ευαγγέλου
    Λιάπης Χρήστος
    του Θωμά
    Μιχαλάκης
    Κωνσταντίνος του Ηλία
    Μπαρμπατσάλου
    Μαρία του Νικολάου
    Μπολτσής Ιωάννης
    του Ηλία
    Μπουντόλος
    Νικηφόρος (Φόρης) του Θωμά
    Ντάνης Αντώνιος
    του Πασχάλη
    Παλάτζας
    Βασίλειος του Χρήστου
    Παπαδοπούλου –
    Κρανά Αναστασία του Μιλτιάδη
    Παπαστάθης
    Χρήστος του Νικολάου
    Παύλου Ευφροσύνη
    του Ιωάννη
    Ράμμος Άγγελος
    του Σπύρου
    Ρίζος Παναγιώτης
    του Στυλιανού
    Σιαφάκα – Βαιοπούλου
    Ελένη του Στεφάνου
    Σεχάτα Σακίνα του
    Αχμέντ
    Τάντος Βάιος του
    Κωνσταντίνου
    Τραντέρος
    Κυριαζής του Ηλία
    Τριανταφύλλου
    Δημήτριος του Τριανταφύλλου
    Τσιρέπα –
    Τσέλιγκα Ευαγγελή (Λίτσα) του Ιωάννη
    Τσιρογιάννης
    Γεώργιος (Τζώρτζης) του Δημητρίου
    Τσίτος Θωμάς του
    Στεργίου
    Τσιτούρης
    Κωνσταντίνος του Γεωργίου
    Τσόγκας
    Αριστοτέλης του Αναστασίου
    Χαλατσάκος
    Αθανάσιος του Αλεξάνδρου
    ► ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΤΑΜΟΥ
    Καλαμάκης
    Δημήτριος του Αχιλλέα
    Καρύδας Ηλίας του
    Δημητρίου
    Μάνταλος
    Αθανάσιος του Θεοφίλου
    ► ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
    ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ
    Ανδριανόπουλος
    Κωνσταντίνος του Αθανασίου
    Γρηγορίου Γιώργος
    του Δημητρίου
    Ζαχαρής
    Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
    ► ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΥ
    Ζαμάνη Παναγιώτα
    του Νικολάου
    Μαγουλιώτης
    Στυλιανός του Αντωνίου
    Ντόβας Θεόδωρος του Παντελή
    Παπαλός Δημήτριος του Κωνσταντίνου
    ► ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ
    Αμπαντζή Μαρία του Αποστόλου
    Βλάχος Αναστάσιος του Κωνσταντίνου
    Κωτούλα Ευθαλία (Θάλεια) του
    Γεωργίου
    Τσιαμούρα – Πεταλούδα Βάννα του
    Αγγέλου
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
    Δημοτική
    Κοινότητα Καρδίτσας
    Δασκαλάκη – Γκαγκά Ελένη του Χρήστου
    Ευθυμίου – Κατσίκη Ζωή του Θωμά
    Θώδης Ιωάννης του Γεωργίου
    Κωστόπουλος Ιωάννης του Αλέξανδρου
    Μούστος Σεραφείμ του Κωνσταντίνου
    Νικολοπούλου Χρυσούλα του Σωκράτη
    Σακελλαρίου Βάϊος του Δημητρίου
    Σέμπρος Ευάγγελος του Στεφάνου
    Τάντου Σοφία του Κωνσταντίνου
    Τσουπαρόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου
    Δημοτική
    Κοινότητα Καρδιτσομαγούλας
    Αντωνοπούλου Ηλιάνα του Σεραφείμ
    Μπουτσίμπαμπιτς – Τσιγάρα Σόνια  του Γκαβρίλο
    Παπαβασιλείου Μαγδαληνή του Παναγιώτη
    Παπαγιάννης Χαράλαμπος του Λεωνίδα
    Παπαστολόπουλος Ευάγγελος του Χαραλάμπους
    Τσιγγενόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Τοπική
    Κοινότητα Αγιοπηγής
    Κολοκοτρώνης Νικόλαος του
    Γερασίμου
    Τοπική
    Κοινότητα Αρτεσιανού
    Κρανάς Ιωάννης του
    Δημητρίου
    Μανώλης Νέστωρ του Γεωργίου
    Νικολάκου Πολυξένη του
    Ευαγγέλου
    Τίκας Αθανάσιος του
    Γεωργίου
    Τοπική
    Κοινότητα Παλαιοκκλησίου
    Γαρίτου Παρασκευή του
    Γεωργίου
    Καραγιάννης Βασίλειος του
    Γεωργίου
    Καρακαξάς Κωνσταντίνος του
    Γεωργίου
    Σακελλαρίου Δημήτριος του
    Βασιλείου
    Τοπική
    Κοινότητα Ρούσσου
    Ορφανίδου
    – Μπαρκαλή Αλίκη του Δημητρίου 
    Λιούμπα Διονυσία (Σούλα)
    του Γεωργίου
    Παπαδόπουλος Χρήστος του
    Δημητρίου
    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΤΑΜΟΥ
    Τοπική
    Κοινότητα Αμαράντου
    Λιόντου ( Λιόλια)
    Αικατερίνη του Αλεξάνδρου 
    Τοπική
    Κοινότητα Αμπελικού
    Τσαντίλης Γεώργιος του Μενελάου 
    Τοπική
    Κοινότητα Καλλιθήρου
    Καρανάσιος Γιώργος του Αποστόλου
    Μυργιώτης Ανδρέας του Θωμά
    Τοπική
    Κοινότητα Καροπλεσίου
    Καρύδας Ηλίας του Ευαγγέλου
    Τοπική
    Κοινότητα Καστανέας
    Μπολτσής Αριστείδης του Ηλία 
    Τοπική
    Κοινότητα Νεράιδας
    Βαρελά Μαρία του Γεωργίου 
    Μονάντερος Φώτιος του Πέτρου
    Τοπική
    Κοινότητα Ραχούλας
    Βασιλάκος Βασίλειος του Αναστασίου
    Καρλάφτης Βασίλειος του Ηλία 
    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ
    Τοπική
    Κοινότητα Δαφνοσπηλιάς
    Τσέτσας Σωκράτης του Χριστόδουλου 
    Τοπική
    Κοινότητα Ζαϊμίου
    Παπαγεωργίου Γεώργιος του Κωνσταντίνου 
    Παπαλού – Ανδριανοπούλου Βασιλική του Θωμά 
    Τοπική
    Κοινότητα Καλλιφωνίου
    Αλεξανδρή – Μαντζιάρα Παρασκευή του Ματθαίου 
    Γιαννακόπουλος Σεραφείμ του Αριστοτέλη 
    Μαντζιάρας Ευάγγελος του Γεωργίου 
    Σκυλίτση Αικατερίνη του Γεωργίου 
    Τοπική
    Κοινότητα Παλιουρίου
    Γιολδάσης Γεώργιος του Θωμά 
    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΥ
    Τοπική
    Κοινότητα Αγ. Θεοδώρου
    Τσιτούρης Σπυρίδων του Γεωργίου 
    Τοπική
    Κοινότητα Μακρυχωρίου
    Αργυρόπουλος Δημήτριος του Φωτίου 
    Κρανιώτης Στέφανος του Ιωάννη 
    Λουκάς Στάθης του Γεωργίου 
    Μπιστιτζιάνου Χριστίνα του Παναγιώτη 
    Τοπική
    Κοινότητα Μυρίνης
    Κόκκαλη Αναστασία του Ιωάννη 
    Τσαγγάρης Δημήτριος του Βασιλείου 
    Φαλιάγγας Κωνσταντίνος του Γεωργίου 
    Τοπική
    Κοινότητα Προδρόμου
    Κόκκαλης Γιώργος του Νικολάου 
    Τοπική
    Κοινότητα Πτελοπούλας
    Βαρλάγκας Παναγιώτης του Νικολάου 
    Τριανταφύλλου Κώστας του Θωμά 
    Τοπική
    Κοινότητα Σταυρού
    Καραγιάννης Ελευθέριος του Γεωργίου 
    Μπαζάνη Κρυσταλία του Γεωργίου 
    Μπάτζιος Δημήτριος του Θωμά 
    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ
    Τοπική
    Κοινότητα Αγίου Γεωργίου
    Γραββάνης Αθανάσιος του Βασιλείου
    Τοπική
    Κοινότητα Γεωργικού
    Βλάχος Γρηγόριος του Ιωάννη
    Καταραχιάς Χρήστος του Ευαγγέλου 
    Παλιούρα – Ξάνθη Αικατερίνη του Θωμά 
    Τοπική
    Κοινότητα Κρύας Βρύσης
    Κελεπούρης Αναστάσιος του Αποστόλου 
    Κολοκοτρώνης Θωμάς του Βλάσιου 
    Τζέλλος Βασίλειος του Αναστασίου 
    Τοπική
    Κοινότητα Μητρόπολης
    Δημακοπούλου Αικατερίνη του Αλκιβιάδη 
    Μπούτας Βασίλειος του Γεωργίου 
    Παπαδούλης Σωτήριος του Νικολάου
    Τοπική
    Κοινότητα Ξινονερίου
    Άνθιμος Θεοδόσιος (Τζώνης) του Κωνσταντίνου 
    Βασιλάκος Γεώργιος του Ζήση 
    Κουκουλέτσος Βασίλειος  του Κωνσταντίνου 
    Φιλίππου Ευάγγελος του Βάιου 
    Τοπική
    Κοινότητα Πορτίτσης
    Κανδύλα Ελένη του Δημητρίου 
    Τοπική
    Κοινότητα Φράγκου
    Αμπατζή Γεωργία του Ιωάννη 
    Αμπαντζής Απόστολος του Κωνσταντίνου 
    Καταραχιάς Αθανάσιος του Ευαγγέλου